Realty World Türkiye

GÖKSEL BİRSEN

Bana Ulaşın

GÖKSEL BİRSEN

GÖKSEL BİRSEN

Broker
Yön Gayrimenkul

+90 532 356 30 40
gokselbirsen@realtyworld.com.tr
+90 224 242 81 81

İhsaniye Mahallesi, İzmir Yolu Cad. Efe Plaza K:3 Ofis No:5 (Odeabank Üzeri) 16130 Nilüfer Bursa

Hakkımda

Meslek BROKER-TÜGEM BURSA İL BAŞKANI
Özgeçmiş 1979 Almanya doğumluyum. 1 tane kız çocuğum var.Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. İş hayatımda sırasıyla Pınar Gıda Grubu'nda Satış Şefi, British American Tobacco'da Bölge Müdürü, Sütaş'da da National Account Manager olarak çalıştım. 2012 yılında da Bursa Nilüfer`de eşim Gülhan Birsen ile birlikte ofisimizi açtık. TÜGEM Bursa İl Başkanlığı görevini yapmaktayım. RUMELİSİAD üyesiyim. Ofis olarak bakış açımız siz değerli müşterilerimize etik değerleri göz önünde tutarak en iyi hizmeti sunmaktır. BİRİNCİ KURAL MÜŞTERİ DAİMA HAKLIDIR, İKİNCİ KURAL, MÜŞTERİNİN HAKSIZ OLDUĞU DURUMLARDA BİRİNCİ KURAL GEÇERLİDİR.
Başarı Öyküsü Gayrimenkul sektörüne 2012 yılında giriş yaptım. O günden bu güne yapmış olduğum 500'ün üzerindeki işlemle mutlu müşteriler yaratmak en büyük başarımdır. Ayrıca Bursa'da konut üreten müteahhit firmalarına sattığım toplam 1.000 dairelik muhtelif arsalarda sektörümüze ve şehirimize katkı sağlamıştır. SADECE BİR PATRON VARDIR O DA MÜŞTERİDİR. VE O, SADECE PARASINI BAŞKA BİR YERE HARCAYARAK, ŞİRKETTEKİ HERKESİ KOVABİLİR.
Hobiler Yurt dışına seyahat ederek farklı kültürleri keşfetmek en sevdiğim hobimdir. Bunu takiben futbol maçlarını izlemek gelmektedir.